Я дуже вдячна Сину який тягнув мене більше року у цю клініку. Він спочатку зробив усі зуби собі там. Через страх я втратила три зуби. Також низький уклін усієї адміністрації на рецепшені.! Докторові Морозу Андрію якому довелося видаляти пеньки. Дуже вдячна докторові Сулиме по моєму Наталя до мого сорому не запам’ятала імені. І сестричці асистентці. Вони мені відновили і не дали прірву 4 зубам. За порадою Андрія Володимировича я потрапила на зняття каменів та нальотів до доктора Сулима за що не шкодую. !!!! Дякую всім вам. Велике! ! !. Здоров’я міцного вам і вашим рідним та близьким. Дякую!!
Відгуки
Хочемо висловити велику подяку головному лікарю – лікарю стоматологу Морозу Андрію Володимировичу за його знання, високий професіоналізм, терпіння, вміння у галузі сучасних технологій у лікуванні та зубопротезуванні. Також велика подяка всьому медичному персоналу та колективу за увагу та злагоджену роботу. Будьте здорові, удачі вам у всіх починаннях та досягненнях нових вершин у стоматології. З повагою родина Терещенків-Сорокіних.
Анатолій
Доводилося відвідати стоматолога у Швейцарії. Тому, потрапивши до Маестро, здивувалася найвищим рівнем, як у швейцарських клініках. Але ціни українські. Можу рекомендувати.
Квітка
З біллю прийшов -пульпіт був сильний. Пролікували. Жую горіхи шо білка. Лікар граний. Записуйтесь до Бабенко Марії.
Саша
Вперше дитина була у стоматолога. Мені хотілося, щоб дитина в майбутньому не боялася зубних лікарів… Залишилися дуже задоволені атмосферою, обслуговуванням, кваліфікованим оглядом, на всі запитання отримали відповіді! Дитина у захваті від подарунків та стоматолога Валерії! Дякуємо за професіоналізм та увагу до моєї дитини!
Ганна
Велике спасибі клініці. Після втрати 3 зубів мучилася щодня. Імпланти це просто порятунок! окрема подяка доктору Морозу!
Світолина
Прийшов на трансгінгівальну імплантацію. Лікар суперовий – він кожні півроку на підвищенні кваліфікації і пропонує найсучасніші методики. Рекомедую клініку та окремо Мороз Андрій Володимирович!
Сергій Ф.
Головлікар на консультацію запросив. Здивувало, що оглядовий набір був безкоштовний на безкоштовній консультації (акція). Зазвичай на акційній безкоштовній консультації все платно. Головлікар Мороз Андрій Володимирович. За тиждень починаємо імплант ставити. Рекомендую!
Олексій
Звернувся до клініки з проблемою болю при жуванні. Виявився зруйнований корінь двох сусідніх зубів. Загалом вирішено було ставити імпланти. За результатом можу рекомендувати клініку! Окремо рекомендую професора Мороза А.В.
